Brygadzista – czyli „Anioł Stróż” z hrXP

Nie każdy bohater nosi pelerynę – może za to nosić ubrania z logiem hrXP. Tak jak to robią nasi Brygadziści, którzy poniekąd pełnią rolę opiekunów naszych pracowników.

Tydzień temu pokazaliśmy Wam, jak wygląda ścieżka kariery w naszej firmie. Dziś chcemy pokazać pierwszy stopień w drabince HR XPERIENCE GROUP. Nazwać ich można na wiele sposobów – wspomniany Brygadzista, Team Leader, Koordynator Projektu czy PKA. Najważniejszy jest jednak człowiek i jego cechy charakteru.

Podstawową umiejętnością na tym stanowisku jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Dzięki temu Brygadzista będzie kontaktować się swobodnie z naszym klientem oraz przekazywać informacje od niemieckich kierowników zmian pracownikom. W razie nagłych przypadków pomoże też kolegom z pracy, którzy nie znają niemieckiego. Można powiedzieć, że Brygadzista jest „Aniołem Stróżem” dla kolegów i koleżanek z projektu.

Łączy on pracę fizyczną w magazynie z koordynowaniem pracy swoich podopiecznych. Jest odpowiedzialny za ustalanie grafiku, wprowadzanie nowo zatrudnionych pracowników w ich obowiązki i kontrolę postępów ich pracy. Jego zadaniem jest dbanie o wydajność swojego zespołu, a także sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami – klientem i Kierownikiem Projektu.

Osoba na tym stanowisku musi przede wszystkim lubić pracę z ludźmi. To bardzo ważne, bo dla swojego zespołu będzie stanowiła podporę. Co ważne, Brygadziści zawsze otrzymują wsparcie od Kierowników Projektów, którymi zresztą w przyszłości mogą sami zostać. W hrXP inwestujemy w ludzi i każdemu PKA oferujemy jasną ścieżkę kariery, a także przejrzysty plan podwyżek. Doceniając starania naszych Team Leaderów, przygotowaliśmy dla nich dodatkowe bonusy finansowe, zwrot kosztów za paliwo, a także atrakcyjną cenę zakwaterowania. Brygadziści zamieszkują w pokojach jednoosobowych, aby w spokoju mogli oni wykonywać swoją pracę i relaksować się w wolnych chwilach.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy do podjęcia pracy jako Brygadzista na naszym projekcie to zgłoś się jeszcze dziś i zostań ważną częścią hrXP. Szczegóły sprawdzisz, klikając tutaj. Tam też możesz aplikować!


Opublikowano

w

przez

Tagi: