Legalne zatrudnienie w hrXP

Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy z wypłatą otrzymywaną zawsze w terminie. Chcesz zarabiać w EURO i do tego nie martwić się o zakwaterowanie to zgłoś się do nas. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy zbiór informacji, które mogą Cię zainteresować zanim wyjedziesz za granicę.

Na naszej stronie internetowej masz do wyboru wiele ofert pracy, być może jedna z nich czeka właśnie na Ciebie. Zatrudniając się w naszej firmie, otrzymujesz niemiecką umowę o pracę, a co za tym idzie, zyskujesz ubezpieczenie i opiekę zdrowotną. Jeżeli jesteś rodzicem to możesz liczyć także na świadczenia rodzinne (tzw. Kindergeld). Dodatkowe korzyści płyną dla małżeństw. Jeśli Twój partner zarabia dużo mniej to możesz dołączyć do odpowiedniej klasy podatkowej. Dzięki temu będziesz płacić mniejsze zaliczki na poczet podatku dochodowego.

Wiążesz swoją przyszłość w dłuższej mierze z pobytem w Niemczech? W takim razie będziesz również odkładać środki na niemiecką emeryturę w przyszłości. Prawa do niej nabywasz już po 5 latach pracy. Jeżeli jednak nie interesuje Cię tamtejsza emerytura to możesz odzyskać zwrot składek emerytalnych. Ponadto jeżeli pracowałeś krócej niż 6 miesięcy to masz prawo ubiegać się o zwrot podatku dochodowego. To będzie oznaczało dodatkowe pieniądze, które trafią do Twojej kieszeni.

HR XPERIENCE GROUP oferuje wyłącznie legalne zatrudnienie. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na europejskim rynku, a także współpracujemy z uznanymi firmami z branży logistycznej. Dzięki temu zapewniamy naszym pracownikom stabilną pracę. Co ważne, jako agencja pracy nie pobieramy od Ciebie żadnej prowizji za znalezienie miejsca pracy czy podpisanie umowy, ani grosza!

Zgodnie z niemieckim prawem możemy zatrudnić Cię na projekt na okres 9 miesięcy. To nie oznacza jednak, że tylko na ten czas możesz wyjechać za granicę. Kiedy umowa wygaśnie, masz dwie możliwości. Możesz zatrudnić się bezpośrednio u naszego Klienta, dzięki czemu pozostaniesz w tym samym miejscu pracy lub kontynuować współpracę z nami i przenieść się na inny projekt hrXP.

Możesz pracować z naszą firmową, nawet jeśli nie znasz języka niemieckiego. W razie problemów wynikających z bariery językowej, zawsze możesz liczyć na pomoc Koordynatora, który się Tobą zaopiekuje na miejscu. Jeżeli zaś znasz niemiecki to otwieramy przed Tobą jasną ścieżkę kariery. Wystarczy postawić pierwszy krok – aplikować. Wyjedź do Niemiec wspólnie z hrXP.


Opublikowano

w

przez

Tagi: