Poznaj nowy projekt w Ennigerloh i pracuj w okolicy Münster

Słyszeliście już o projekcie w Ennigerloh? To nasza nowość na mapie Niemiec. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy to sprawdź, co przygotowaliśmy poniżej. Być może to właśnie na Ciebie czekamy w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Region ten jest znany z przemysłu metalurgicznego oraz wydobycia węgla. My jednak mamy dla Ciebie propozycję zdecydowanie przyjemniejszej pracy – w magazynie drogeryjnym. Tam pracownicy hrXP mogą wykonywać różne zadania, w zależności od działu, do którego zostaną przydzieleni. Może być to zbieranie zamówienia luksusowej marki kosmetyków, w trakcie którego chodzi się po magazynie ze skanerem. Może być to też układanie towaru na półkach czy przygotowywanie paczek do wysyłki. Co ważne, jest to praca lekka i, jeżeli tylko chcesz to możesz wybrać się na projekt z kimś bliskim. Wiemy, że wspólnie wyjechać za granicę jest zawsze raźniej.

Zwłaszcza, że w czasie wolnym naprawdę jest co robić w okolicach Ennigerloh. Miasteczko to leży w odległości czterech większych miejscowości, gdzie czekają na Ciebie atrakcje turystyczne, które urzekną niejednego zwiedzającego. Co zatem znajduje się nieopodal naszego projektu?

  • Münster – miasto pełne kawiarni, restauracji i… rowerów! Będąc na miejscu, warto zobaczyć m.in.: ratusz, katedrę, barokowy pałac z XVIII wieku czy Bazar Kupców (Prinzipalmarkt).
  • Bielefeld – ze starym rynkiem, ratuszem czy XIII-wieczną fortecą Sparrenburg. Fani piłki nożnej mogą wybrać się na mecz miejscowej Arminii, która aktualnie występuje w Bundeslidze.
  • Dortmund – jeśli mowa o futbolu to obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w tym mieście jest Signal Iduna Park, na którym swoje mecze rozgrywa Borussia. Popularna „Żółta ściana” zrobi wrażenie na każdym piłkarskim fanie. Poza stadionem, w Dortmundzie warto wybrać się też na stary rynek i plac targowy, kompleks Westfalenhallen czy do Opery.
  • Padeborn – z renesansowym ratuszem, „Domem Adama i Ewy” czy licznymi kościołami i katedrą.

Każde z tych miast dzieli maksymalnie godzina jazdy samochodem z Ennigerloh. Chyba nie musimy Was więcej przekonywać, że to naprawdę dobra baza wypadowa do zwiedzania. 🙂

Mieszkając w tych okolicach, można pozwolić sobie również na wycieczkę do zachodnich krajów, sąsiadujących z Niemcami. W niespełna 3 godziny dotrzesz samochodem z Ennigerloh do holenderskiego Eindhoven czy Nijmegen, a także do belgijskiego Genku.

Na miejscu zaś jest masa możliwości, żeby aktywne spędzić czas na świeżym powietrzu – jak spacery po przyjemnych okolicach czy wyprawy rowerowe, które nasi zachodni sąsiedzi uwielbiają.

O wyjątkowości tego miejsca najlepiej przekonać się samemu. A jak to zrobić? Wyjedź z nami do pracy! Ofertę do projektu w Ennigerloh znajdziesz tutaj: https://hr-xp.com/pl/oferta/pracownik-magazynu-drogeryjnego-ennigerloh.html


Opublikowano

w

przez

Tagi: