Pracuj z nami na dłużej

Zgodnie z niemieckim prawem, zatrudnienie pracownika na jednym projekcie może trwać przez 9 miesięcy. To jednak nie oznacza, że nasza współpraca musi trwać tylko tyle. Jest wręcz przeciwnie. Poznajcie szczegóły tego, co mamy przygotowane dla naszych sprawdzonych pracowników.

To dopiero początek

Jesteśmy dumni z każdego pracownika hrXP, który dołącza do grupy osób mających na swoim koncie przepracowane 9 miesięcy na projekcie. To oznacza, że możemy liczyć na Wasze zaufanie – podstawę udanej współpracy!

Niemieckie prawo pracy jest nieugięte, jednak mamy dla takich pracowników pewną propozycję. Zakończenie pracy w tym magazynie wcale nie musi być końcem pracy w naszej firmie. Będziemy szczęśliwi, jeśli każda z takich osób zechce dołączyć do kolejnego z naszych projektów.

Duży wybór

Obecnie prowadzimy kilkadziesiąt projektów na terenie całych Niemiec – od okolic Hamburga, aż po słoneczną Bawarię. Są to magazyny m.in.: odzieżowe, spożywcze czy e-commerce. Z pewnością każda zainteresowana osoba znajdzie odpowiednie miejsce pracy, które przypadnie jej do gustu. Zdecydowana większość naszych pracowników dobrze o tym wie, że może skorzystać z firmowego zakwaterowania, ponosząc za to niskie koszty.

Dłużej, znaczy lepiej

W hrXP cenimy sobie długoletnią współpracę z Wami. Warto podkreślić, że im dłużej ona trwa, tym jest coraz bardziej opłacalna dla każdego pracownika, który może zarabiać nawet 14 Euro/h brutto. Pozostanie na kolejnym projekcie oznacza też wyższe premie świąteczne i urlopowe, które zgodnie z niemieckim prawem, co roku wzrastają.

Z każdym rokiem wzrasta również liczba dni urlopowych każdego pracownika. W pierwszym roku pracy przypada 25 dni, a po dwóch latach jest to już 27 dni.

Ścieżka kariery w hrXP

Lubimy stawiać na sprawdzone osoby, dlatego też jeśli należysz do osób, które stawiają na rozwój i otworzysz się na naukę języka niemieckiego to łatwiej będzie Ci awansować w strukturach firmy. Najpierw na Team Leadera, a następnie Kierownika Projektu, a kto wie – może nawet na Menadżera Operacyjnego.

Poleć znajomego

Pracownicy, którzy poznali już jak wygląda praca na naszych projektach, mogą z czystym sumieniem polecić nam swoich znajomych. To proste. Wystarczy kliknąć w ikonkę „Poleć znajomego” na głównej stronie, a po spełnieniu odpowiednich warunków, możesz otrzymać bonus w wysokości 150 Euro, a w przypadku polecenia osoby na stanowisko koordynatorskie nawet 300 Euro.

Liczymy na Ciebie

Mamy nadzieję, że przedstawiliśmy wystarczająco dużo argumentów, aby przekonać Cię do dłuższej współpracy z hrXP. Stabilność, komfort i wsparcie. W perspektywie lat to naprawdę się opłaca.


Opublikowano

w

przez

Tagi: