Środki bezpieczeństwa podejmowane przez hrXP

Uważamy, że w dobie pandemii COVID-19 najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zatrudnionych w hrXP, a także ich najbliższych. Właśnie dlatego z myślą o naszych pracownikach wprowadziliśmy specjalne zasady pozwalające zminimalizować ryzyko zachorowań.

Zalecamy Wam podstawowe działania, które mogą uchronić przed zakażeniem. Należy myć często ręce lub używać żelów antybakteryjnych, zachowywać co najmniej 1,5 metra odstępu od innych i unikać skupisk ludzi. Ponadto pamiętajcie, aby w trakcie kaszlu czy kichania zakrywać nos i usta.

O tych czynnościach musimy pamiętać wszyscy i stosować się do nich każdego dnia. Jako hrXP, w celu zabezpieczenia naszych pracowników, zapewniliśmy dodatkowe środki higieny. Przy każdym wejściu do magazynu, a także w pomieszczeniach znajdujących się na projektach, znajdziecie pojemniki do dezynfekcji. Na poszczególnych projektach pracownicy otrzymują także ściereczki dezynfekujące, aby oczyścić sprzęt, którym wykonuje swoją pracę. Dodatkowo na każdej zmianie jest osoba odpowiedzialna za odkażanie newralgicznych miejsc znajdujących się na terenie magazynu. Jest ona odpowiedzialna za czyszczenie klamek od drzwi i okien, pomieszczeń socjalnych oraz wózków wraz ze skanerami.

We wspomnianych pomieszczeniach socjalnych, do których zaliczamy m.in. stołówki i palarnie, wyznaczone zostały miejsca, aby każdy mógł zachować minimum 1,5 metra odstępu oraz by w każdym z nich mogła przebywać określona liczba osób. Każdy z pracowników jest także zobowiązany do noszenia maseczek.

Na części naszych projektów wprowadzone zostały dodatkowe reguły mające zapobiec ryzyku zakażenia. W efekcie pracownicy z różnych zmian nie będą się spotykać w magazynach. W związku z tym będzie możliwość wejścia do budynku maksymalnie 10 minut przed rozpoczęciem pracy.

Podkreślamy, że zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa Was wszystkich, abyście byli zdrowi i mogli spokojnie wykonywać swoje zadania. Podjęte działania przynoszą efekty – dotychczas żaden z pracowników HR XPERIENCE GROUP nie był zakażony koronawirusem.

  • hrXP_stay_safe-mp4.mp4 (19.0 MiB)


Opublikowano

w

przez

Tagi: