Zasady obowiązujące na zakwaterowaniach oferowanych przez hrXP

Rozpoczynając pracę w Niemczech wiele osób, które nie zna języka, ma obawy przed znalezieniem sobie mieszkania na miejscu. Wyjeżdżając z naszą firmą, nie musicie się o nic martwić, ponieważ hrXP oferuje swoim pracownikom zakwaterowanie.

Dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim nie musisz przejmować się formalnościami i stresem związanym z poszukiwaniem lokum. Będziesz ponosić tylko część kosztów, które będą rozliczane wraz z Twoim wynagrodzeniem i nie czekają na Ciebie żadne opłaty dodatkowe. Poza tym wszystkie nasze kwatery są umeblowane i wyposażone w sprzęt, który jest niezbędny do codziennego funkcjonowania. Co ważne, w każdym z nich jest Internet, abyście mogli spokojnie kontaktować się z bliskimi w Polsce.

We wszystkich mieszkaniach obowiązują pewne zasady. Wprowadziliśmy je po to, aby każdemu z naszych pracowników żyło się komfortowo. Właśnie dlatego w kwaterach należy zachowywać czystość i porządek. Nie jest się tam samemu. Warto o tym pamiętać i uszanować czas wolny współlokatorów, którzy chcą odpocząć po pracy. Należy przestrzegać ciszy nocnej obowiązującej od 22:00 do 6:00. W tych godzinach unikajmy słuchania głośnej muzyki czy organizowania imprez. Podsumowując – w trakcie ciszy nocnej nie wolno hałasować.

Zakazane jest palenie wyrobów tytoniowych, w tym papierosów (także elektronicznych) w mieszkaniach. Podobnie jest z zażywaniem i byciem pod wpływem środków odurzających. Wiemy, że wszystko jest dla ludzi, jednak należy przestrzegać zakazu nadużywania alkoholu.

Zależy nam, żeby nasi pracownicy mogli w spokoju i odpowiednich warunkach odpoczywać. Najważniejszy jest szacunek wobec współlokatorów, ale również kwatery. Dlatego dbajmy o mienie – w przypadku jakichkolwiek szkód powstałych w mieszkaniu, zostaniesz obciążony równowartością kosztów ich naprawy.

Często pytacie nas o to, czy możecie przyjechać z psem lub kotem. My również, podobnie jak wielu naszych pracowników, kochamy zwierzęta. Wiemy jednak, że nie każdy może przebywać w ich obecności. W związku z tym niestety, nie możecie zabierać na projekt swoich pupilów.

Każdy z pracowników hrXP może skorzystać z oferowanego przez naszą firmę zakwaterowania aż do ostatniego dnia swojej pracy w firmie. Musicie jednak pamiętać, że w tym czasie nie można udostępniać mieszkania tzw. osobom trzecim, które nie są u zatrudnione w hrXP. W przypadku rezygnacji z zakwaterowania obowiązuje okres wypowiedzenia zgodny z podpisaną umową. Wypowiedzenie należy złożyć w formie pisemnej, a jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz zgłosić się do swojego Koordynatora. To właśnie oni przeprowadzają regularne audyty kwater, podczas których sprawdzane są ewentualnie powstałe szkody oraz stan utrzymywanej czystości.

To są ogólne zasady, dzięki którym wszystkim w zakwaterowaniach będzie się żyło spokojnie i wygodnie. Miejsca u nas nie brakuje, także dla nowych pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do pracy i mieszkaniem pracowniczym to więcej szczegółów dowiesz się od naszego działu rekrutacji.


Opublikowano

w

przez

Tagi: